Info

Informacje o serwisie

FiliVOD to ogromna baza dzieł filmowych i telewizyjnych. Zrzeszamy w ramach jednej strony dziesiątki różnych stron z wideo na żądanie, tzw. VOD.

Lupa

Prosta i skuteczna wyszukiwarka

Klient wykupuje dostęp do wyszukiwarki produkcji kinowych, filmów i seriali. Dostęp do wyszukiwarki jest płatny. Po wpisaniu nazwy danego dzieła, otrzyma on konkretną informację na temat jego dostępności w Internecie z wykorzystaniem legalnej drogi (o ile dostępny jest on na platformie VOD połączonej z FiliVOD).

Dzięki temu klient nie spędza czasu na przeglądaniu dziesiątek różnych serwisów z filmami i serialami w celu poszukiwaniu tego, co go interesuje.

Klucz

Dostęp na zawsze

Wykupując dostęp do FiliVOD, klient może korzystać z naszej wyszukiwarki bez limitu czasowego. Płatność za dostęp do FiliVOD jest jednorazowa. Droga zapłaty za wgląd do bazy nie ma znaczenia.

Jednocześnie oferta FiliVOD jest stale powiększana, zwłaszcza w przypadku pojawienia się nowych platform z wideo na żądanie. Baza powiększana jest również, gdy na serwisach VOD pojawiają się nowe produkcje, dotyczą one też zmian w cenach poszczególnych zewnętrznych serwisów VOD. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów za aktualizację bazy FiliVOD.

Play

Mnóstwo serwisów w jednym miejscu

Aktualnie FiliVOD pozwala wyszukiwać produkcje dostępne na następujących platformach zewnętrznych:

NetflixHBO GOApple tv+Google Play MoviesAmazon Prime VideoVOD.plPlayer.plChili CinemaCDA.pliTunes StoreRakutenMUBIHorizon GOYouTube MoviesCuriosityStreamDocsvilleCGOODTV

Stan na 19.12.2020.

FAQ

Tak, FiliVOD oferuje realne usługi związane z wyszukiwaniem prawdziwych i istniejących produkcji: filmów, seriali, produkcji kinowych i internetowych.

Baza FiliVOD łączy w sobie dziesiątki różnych platform z wideo na żądanie. W tej chwili jest to kilkanaście tysięcy filmów i seriali.

Tak, baza FiliVOD jest powiększana każdego dnia o nowe produkcje. Są to zarówno nowości, jak i filmy, które doskonale znasz. Nowo dodane filmy możesz zobaczyć w zakładce “Nowości” .

Na Stronie głównej FiliVOD dostępna jest bezpłatna wyszukiwarka, która sprawdzi dla Ciebie dostępność danej produkcji w bazie FiliVOD

Tak, dostęp do FiliVOD jest płatny, ale jest to płatność jednorazowa. Nie będziesz dodatkowo płacić za wyszukiwanie filmów i seriali, które zostaną dodane w przyszłości. Jednorazowa opłata w przypadku płatności bankowej wynosi 14,99 zł

Cena dostępu do FiliVOD zależy od drogi zapłaty za dostęp. Bardziej opłacalną drogą zapłaty jest wykonanie przelewu lub wykorzystanie systemu BLIK, ale możesz również skorzystać z płatnej wiadomości SMS. Wszystkie sposoby zapłaty prowadzą do uzyskania tych samych funkcji.

Tak - płacąc za dostęp do FiliVOD otrzymujesz go na zawsze. Oznacza to również, że będziesz mieć dostęp do wyszukiwania wszystkich filmów i seriali dodanych w przyszłości do bazy FiliVOD.

FiliVOD pozwala Ci wyszukiwać filmy i seriale na zewnętrznych platformach VOD.Dzięki temu oszczędzasz swój czas na ich poszukiwaniu - dostajesz od razu jasną informację.

Tak , FiliVOD jest w pełni legalne i obsługiwane przez firmę zarejestrowaną na terenie Polski.