Zdjęcie użytkownika

Rejestracja (krok 1/2)

*- pole obowiązkowe

Icon

Filmy i seriale tylko z legalnych źródeł

Po otrzymaniu nieograniczonego dostępu do FiliVOD będziesz miał możliwość wyszukania informacji o wszystkich legalnych źródłach, aby oglądanie ulubionych produkcji było czystą przyjemnością, bez żadnych niedogodnień.
Icon

Gdzie chcesz i kiedy chcesz

Korzystaj z FiliVOD w dowolnym momencie i bez ograniczeń. Nieograniczony dostęp do platformy na komputerach, laptopach, telewizorach Smart TV, konsolach PlayStation i Xbox, odtwarzaczach Chromecast, a także na smartfonie lub tablecie.
Icon

Dostęp do wyszukiwarki

Kupując konto otrzymujesz dostęp do wyszukiwarki filmów i seriali. FiliVOD pozwala Ci wyszukiwać filmy i seriale na zewnętrznych platformach VOD. Dzięki temu oszczędzasz swój czas na ich poszukiwaniu - dostajesz od razu jasną informację. Serwis FiliVOD nie służy do oglądania wybranych produkcji ani nie przechowuje w swojej bazie żadnych treści. Umożliwia tylko ich wyszukanie. Baza gromadzi informacje o wszystkich produkcjach dostępnych na zewnętrznych serwisach w jednym miejscu.

FAQ

Tak, FiliVOD oferuje realne usługi związane z wyszukiwaniem prawdziwych i istniejących produkcji: filmów, seriali, produkcji kinowych i internetowych.

Baza FiliVOD łączy w sobie dziesiątki różnych platform z wideo na żądanie. W tej chwili jest to kilkanaście tysięcy filmów i seriali.

Tak, baza FiliVOD jest powiększana każdego dnia o nowe produkcje. Są to zarówno nowości, jak i filmy, które doskonale znasz. Nowo dodane filmy możesz zobaczyć w zakładce “Nowości” .

Na Stronie głównej FiliVOD dostępna jest bezpłatna wyszukiwarka, która sprawdzi dla Ciebie dostępność danej produkcji w bazie FiliVOD

Tak, dostęp do FiliVOD jest płatny, ale jest to płatność jednorazowa. Nie będziesz dodatkowo płacić za wyszukiwanie filmów i seriali, które zostaną dodane w przyszłości. Jednorazowa opłata w przypadku płatności bankowej wynosi 14,99 zł

Cena dostępu do FiliVOD zależy od drogi zapłaty za dostęp. Bardziej opłacalną drogą zapłaty jest wykonanie przelewu lub wykorzystanie systemu BLIK, ale możesz również skorzystać z płatnej wiadomości SMS. Wszystkie sposoby zapłaty prowadzą do uzyskania tych samych funkcji.

Tak - płacąc za dostęp do FiliVOD otrzymujesz go na zawsze. Oznacza to również, że będziesz mieć dostęp do wyszukiwania wszystkich filmów i seriali dodanych w przyszłości do bazy FiliVOD.

FiliVOD pozwala Ci wyszukiwać filmy i seriale na zewnętrznych platformach VOD.Dzięki temu oszczędzasz swój czas na ich poszukiwaniu - dostajesz od razu jasną informację.

Tak , FiliVOD jest w pełni legalne i obsługiwane przez firmę zarejestrowaną na terenie Polski.